• Innowacja Pedagogiczna steward/stewardessa

  Cele szczegółowe innowacji i sposoby ich realizacji:

  poszerzenie wiedzy z zakresu obsługi ruchu lotniczego, poznanie specyfiki pracy na lotnisku i obsługi terminali, zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa w transporcie lotniczym, zwiększanie zakresu branżowych umiejętności językowych, spotkania z pracownikami lotniska i stewardessami, realizacja zajęć praktycznych w porcie lotniczym, zajęcia z wizażystką, poszerzenie wiedzy z zakresu savior-vivre'u i kultury osobistej.

  więcej...

 • Cechy człowieka, pożądane w pracy hotelarza pięknie ilustrują słowa Janusza Korczaka: ,,Być człowiekiem znaczy posiadać kryształową moralność, nieograniczoną tolerancyjność, do pasji posuniętą pracowitość, dążyć do ciągłego uzupełniania swego wykształcenia, pomagać innym’’. W hotelarstwie dominuje relacja człowiek - człowiek i najważniejszym podmiotem jest Gość.  Hotelarstwo jest wyjątkową branżą z pięknymi tradycjami, w której staramy się tworzyć dla Gości ,,dom poza domem’’, poznajemy nowych ludzi, ciągle coś się dzieje. Zapraszamy na kierunek TECHNIK HOTELARSTWA

  więcej...

 • Lubisz podróże, często planujesz wakacje, chciałbyś w przyszłości prowadzić własne biuro podróży - kształć się u nas wybierając kierunek TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

  więcej...

 • Interesujesz się gastronomią, Wybierz jeden z kierunków: TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH, KELNER

  więcej...

Powiatowa Reprezentacja Młodzieży u Pana Starosty

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 11 stycznia 2017 10:45

Powiatowa Reprezentacja Zespołu Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich i innych szkół jak co roku złożyła Panu Staroście i Członkom Zarządu Powiatu życzenia Świąteczne i Noworoczne tak to zostało skomentowane na stronie Starostwa Powiatu Tarnogórskiego:

"Ze świątecznymi życzeniami odwiedziły dziś Zarząd Powiatu w Tarnowskich Górach uczennice i opiekunki Powiatowej Reprezentacji Młodzieży.

Uczennice szkół: Zespołu Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich, Wieloprofilowego Zespołu Szkół i Zespołu Szkół Techniczno –Usługowych im. Jana Pawła II złożyły na ręce Starosty Tarnogórskiego Pana Józefa Burdziaka własnoręcznie przygotowany stroik Bożonarodzeniowy oraz kartkę z życzeniami świątecznymi.

Tradycyjnie nie zabrakło kolęd, wigilijnej poezji i słodkich pierników upieczonych przez uczniów „Gastronomika”.

 

 

Nocne Czuwanie Młodzieży W Salezjanach

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 11 stycznia 2017 10:47

Kolejny raz Gastronomik uczestniczył w nocnym czuwaniu w Salezjanach to wielkie przeżycie duchowe, ale i radosne święto młodzieży. Po przywitaniu przez Ojca Dyrektora swoją konferencje wygłosił ks. Artur Pytel, który mówił o Światowych Dniach Młodzieży w Polsce powrócił do słów Papieża Franciszka , aby zejść z kanapy i być chrześcijaninem we własnym środowisku. Tak powiedział Papież do młodych: “Kochani młodzi, nie przyszliśmy na świat, aby «wegetować», aby wygodnie spędzić życie, żeby uczynić z życia kanapę, która nas uśpi; przeciwnie, przyszliśmy z innego powodu, aby zostawić ślad. Aby pójść za Jezusem – mówił Papież – trzeba mieć trochę odwagi, trzeba zdecydować się na zamianę kanapy na parę butów, które pomogą ci chodzić po drogach, o jakich ci się nigdy nie śniło, ani nawet o jakich nie pomyślałeś”. Było nabożeństwo pokutne i o północy Niedzielna Eucharystia. Po Mszy Świętej coś dla ciała kiełbaski z grilla. A po posiłku: karaoke, tańce integracyjne, rozgrywki sportowe, gry i zabawy, noc kinomana. Jeśli ktoś zapragnął wyciszenia, spotkania z Jezusem w Najświętszym Sakramencie mógł czuwać w Kaplicy. O 6 rano wszyscy choć trochę zmęczeni, ale z naładowanymi duchowo akumulatorami i uśmiechem rozeszliśmy się do swoich rodzin.

 

 

Konkurs na logo samozrądu

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 21 grudnia 2016 10:06

Regulamin konkursu na projekt graficzny logo Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach

§ 1. Organizator

Organizatorem konkursu na projekt logo Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach, zwanego dalej „Konkursem” jest Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach, zwane dalej „Organizatorem”, a właściwą w sprawach Konkursu komórką Organizatora jest Rada Samorządu Uczniowskiego

§ 2. Uczestnicy konkursu

1.      Konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach zwanych dalej „Uczestnikami”.

 1. Każdy uczestnik Konkursu może złożyć maksymalnie dwa projekty.
 2. Prace mogą być realizowane oraz zgłaszane do konkursu indywidualnie.
 3. Konkurs ma charakter szkolny, jednoetapowy.

Więcej…
 

Konkurs plastyczny dla młodzieży

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 21 grudnia 2016 10:07

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA MŁODZIEŻY

„GASTRONOMIK INSPIRACJĄ SZTUKI’’

 

§ 1. Organizator

Organizatorem konkursu na prace plastyczne pt: „Kierunki naszej szkoły w sztuce”, zwanego dalej „Konkursem” jest Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach, zwane dalej „Organizatorem”, a właściwą w sprawach Konkursu komórką Organizatora jest Rada Samorządu Uczniowskiego

§ 2. Uczestnicy konkursu

1.      Konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach zwanych dalej „Uczestnikami”.

 1. Każdy uczestnik Konkursu może złożyć jedna pracę.
 2. Prace mogą być realizowane oraz zgłaszane do konkursu indywidualnie.
 3. Konkurs ma charakter szkolny, jednoetapowy.
Poprawiony: środa, 21 grudnia 2016 10:08
Więcej…
 

Podwójny sukces uczniów ZSG-H w konkursie!

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 11 grudnia 2016 17:52

Uczniowie Zespołu Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich odnieśli sukces w Wojewódzkim Konkursie na prezentację multimedialną „Miejsca i ludzie – okruchy z czasów zmagań i marzeń”, który został  zorganizowanym przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie prezentacji multimedialnej, która zwróci uwagę i przybliży rówieśnikom autorów okres stanu wojennego w regionie śląsko-dąbrowskim skupiając się na wybranych aspektach, zagadnieniach jak np. pacyfikacja protestów w Grudniu 1981 r., pomoc dla osób aresztowanych i represjonowanych i ich rodzin, działalność podziemnych struktur „Solidarności” i innych organizacji niezależnych, druk i kolportaż wydawnictw drugoobiegowych, społeczny opór i represje, kultura niezależna. Prezentacja mogła dotyczyć całego regionu lub wybranego miasta, miejscowości, zakładu pracy, środowiska. Autorzy mogli przywołać konkretne osoby, których przykład życia, aktywność na rzecz innych osób i sprawy wolności, zajmowana postawa warte są zauważenia i upowszechnienia. Celami konkursu było min.  popularyzacja wiedzy o okresie stanu wojennego w regionie śląsko-dąbrowskim, ze szczególnym uwzględnieniem lokalnych wydarzeń, działań i osób, zwrócenie uwagi na koszty dochodzenia do wolności a jednocześnie na ludzkie postawy i działania, które do odzyskania wolności się przyczyniły, odkrywanie lokalnych bohaterów, których postawy są godne szacunku i zapamiętania, budowanie szacunku dla postaw patriotycznych i wolnościowych,  pobudzanie zainteresowania najnowszą historią regionu, własnych dociekań i przemyśleń w tym zakresie, budowanie związku emocjonalnego z „małą ojczyzną”,  kształtowanie umiejętności dzielenia się zdobytą wiedzą historyczną, kształcenie umiejętności rozwijania własnych uzdolnień i zainteresowań historycznych i obywatelskich, promocja utalentowanej młodzieży,  wymiana pomysłów i doświadczeń nauczycieli w zakresie pracy z uzdolnioną młodzieżą, nawiązywanie kontaktów.

Więcej…
 

Sukces uczennicy Zespołu Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w międzynarodowym konkursie!

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 01 grudnia 2016 08:51

Ponownie okazuje się że uczniowie ZSG-H w Tarnowskich Górach mają szerokie zainteresowania i  odnoszą sukcesy na różnych polach-także artystycznych. Pod kierunkiem mgr Pawła Janickiego przygotowali 9 prac na IX Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny„Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii” zorganizowany przez Dzielnicowy Dom Kultury ,,Bronowice” w Lublinie. Jego celami były : pogłębienie wiedzy na temat twórczości wybranego artysty oraz analiza jego dzieła w sposób zindywidualizowany i kreatywny a także rozwijanie kultury i wrażliwości wizualnej oraz aktywności twórczej młodzieży.  Autorzy prac konkursowych mieli za zadanie wykonanie fotografii inspirowanej dziełem mistrza uznanego za wybitnego przedstawiciela swojej epoki w dziedzinie sztuk wizualnych (malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, film) z wykorzystaniem współczesnych modeli i przedmiotów. Spośród kilkuset prac nadesłanych prawie z całego świata uznanie w oczach jury w składzie: prof. dr hab. Lechosław Lameński (Katolicki Uniwersytet Lubelski),dr hab. Maria Sękowska (Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie),dr Anna Perłowska–Weiser (Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie) znalazła praca Kingi Konopki z klasy IV TH, która w kategorii 19-25 lat zdobyła III miejsce. Inspiracją dla jej fotografii był   mistrza pop-artu Andy Warhol  i jego dzieło-wystylizowany portret gwiazdy kina Marilyn Monroe. Wręczenie nagród połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej odbędzie się 10 grudnia 2016 roku w Lublinie.

 

Powiatowa licealiada w siatkówce juniorów 2016/2017

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 10 listopada 2016 15:16

Powiatowa licealiada w siatkówce juniorów 2016/2017

 

Poprawiony: czwartek, 01 grudnia 2016 21:58
 

Laureaci ZSG-H w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej!

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 24 października 2016 10:00

21 października laureaci II miejsca w Wojewódzkim Konkursie o Porozumieniu Jastrzębskim Wiktoria Szulc i Magdalena Siwiec wraz z opiekunem mgr Pawłem Janickim wzięli udział w wycieczce do Warszawy, która była jedną z nagród w wyżej wymienionym konkursie.

Głównym jej celem było zwiedzanie budynku Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej . Podczas wycieczki laureaci wraz z opiekunami zostali oprowadzeni przez fundatora nagrody posła Grzegorza Matusiaka po głównych salach sejmowych, mogli wejść na galerię gdzie zapoznali się z pracą sejmu, zobaczyli kaplicę i kuluary sejmowe a nawet spożyli posiłek w stołówce sejmowej. W zwiedzaniu towarzyszyli uczestnikom Wiceprzewodniczący Rady Miasta Jastrzębie- Zdrój Andrzej Matusiak, Przewodniczący NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Jastrzębiu Zdroju Krzysztof Janicki oraz pan Zbigniew Supernak.

 

 

Ubezpieczenie młodzieży

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 07 września 2016 07:52

Poniżej są linki do informacji dotyczących ubezpieczenia młodzieży w naszej szkole.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

SZCZEGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA EDU PLUS

Poprawiony: środa, 07 września 2016 11:43
 

Sukces uczniów Zespołu Szkół Gastonomiczno- Hotelarskich na początku roku roku szkolnego!

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 05 września 2016 14:12

Przed wakacjami uczniowie Zespołu Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich w Tarnowskich Górach wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie na Prezentację Multimedialną na temat Porozumienia Jastrzębskiego. Konkurs odbywał się pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Bolesława Piechy, Posła na Sejm RP Grzegorza Matusiaka, Przewodniczącego Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój Łukasza Kaszy. Pod kierunkiem mgr Pawła Janickiego zostało przygotowanych 6 prezentacji multimedialnych. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 30 sierpnia. Z przygotowanych prac największe uznanie w oczach jury znalazła praca uczennic obecnej klasy drugiej Technikum Hotelarskiego Magdaleny Siwiec i Wiktorii Szulc. Zajęły one drugie miejsce w konkursie co jest ogromnym sukcesem naszej szkoły.

mgr Janicki Paweł

 

Plażówka Dziewcząt - Województwo

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 16 czerwca 2016 11:41

W dniu 15 czerwca 2016 r. w Mysłowicach odbyły się Finały Wojewódzkie Licealiady Młodzieży w siatkówce plażowej juniorek i juniorów. Drużyna Gastronomika w składzie:  Karolina Drożdż i Agnieszka Mateja oraz chłopcy z tarnogórskiego Mechanika rywalizowali z najlepszymi siatkarkami i siatkarzami w  województwie.

Ostatecznie zawodniczki ZSGH pod opieką Pani Agnieszki Furmaniuk zajęły 7 miejsce.  To jeden z największych sportowych sukcesów Gastronomika w jego historii.

ZAWODNICZKOM GRATULUJEMY!

 

Poprawiony: czwartek, 16 czerwca 2016 11:50
 

Pięciu laureatów ZSG-H

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 14 czerwca 2016 12:33

Pięciu laureatów ZSG-H w Wojewódzkim Konkursie Historycznym

"Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków – Dzieje    Polaków po II wojnie światowej" !

 

13.06.2016 roku odbyła się w RODN "WOM" w Katowicach uroczystość wręczenia nagród w Wojewódzkim Konkursie Historycznym "Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków – Dzieje Polaków po II wojnie światowej". Konkurs był zorganizowany po raz VI przez NCE Kubajak i RODN "WOM" Katowice. W etapie szkolnym w Zespole Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich brało udział 18 osób przygotowanych przez mgr Pawła Janickiego. Do etapu wojewódzkiego awansowało 5 osób, odbył się on 25.04.2016 roku i wzięło w nim udział prawie 90 uczestników z różnych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Okazało się że wszyscy nasi uczniowie zostali laureatami tego konkursu zajmując odpowiednio: pierwsze miejsce i tytuł laureata I stopnia otrzymał Wojciech Pomykała z klasy III PC, drugie miejsce i tytuł laureata I stopnia otrzymali ex aequo Michał Holewa z klasy III TT i Jakub Szeliga z klasy II K, tytuł laureata I stopnia otrzymał Eryk Franke z klasy I TG a, tytuł laureata II stopnia otrzymała Aneta Czarna z klasy III TT. Wręczenie nagród uświetnił wykład na temat Podziemia Niepodległościowego w Polsce po II wojnie światowej.

 

Konkurs historyczny IPN

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 08 czerwca 2016 12:04

Uczeń Zespołu Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich Piotr Wiktor został wyróżniony w IV edycji organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej konkursu „Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie". Przygotowana przez niego praca pod kierunkiem mgr Pawła Janickiego dotyczyła tragicznych dla Polski i Węgier wydarzeń z wydarzeń z 1956 roku. Wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu nastąpiło w Warszawie w czasie VI Festiwalu Gier i Komiksów Historycznych w sobotę 4 czerwca 2016 roku. Odbyło się ono w Przystanku Historia Centrum Edukacyjnym im. Janusza Kurtyki, ul. Marszałkowska 21/25 się o godzinie 11:00. Jednym z jego punktów były obchody jubileuszu 93 urodzin legendy i nestora polskiego komiksu ,,Papcia Chmiela” czyli Henryka Chmielewskiego, któremu można było pozazdrościć werwy i humoru. Podczas finału odbyło się także szereg imprez dodatkowych, którymi były warsztaty, wykłady, prelekcje, panele dyskusyjne, prezentacje i spotkania na tematy związane z historią, komiksami i różnego rodzaju grami historycznymi.

 

 

Wyniki Regionalnego konkursu Turystyczno-Hotelarsko-Gastronomicznego

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 06 czerwca 2016 11:13

REGIONALNY KONKURS

TURYSTYCZNO-HOTELARSKO-GASTRONOMICZNY DLA GIMNAZJALISTÓW

- PODSUMOWANIE -

Podsumowując przeprowadzony przez Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach Konkurs Turystyczno-Hotelarsko-Gastronomiczny, zorganizowany pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Tarnogórskiego pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich uczestników konkursu wraz z opiekunami konkursowymi (ewentualnie opiekunami prawnymi) na uroczyste podsumowanie konkursu, podczas którego wręczone zostaną dyplomy dla uczestników konkursu oraz nagrody dla laureatów.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach w Sali 19 dnia 15 czerwca 2015r. o godzinie 14.30.

Szczerze dziękujemy za udział i za tak wielkie zaangażowanie młodzieży i ich opiekunów.

Z poważaniem

 

DYREKTOR ZSG-H

EUZEBIUSZ NOWAKOWSKI

oraz

Organizatorzy konkursu

Jolanta Mazur – Pogoda

oraz

Wenancjusz Małota

Prezentujemy poniżej laureatów oraz wszystkich uczestników konkursu:

Poprawiony: czwartek, 16 czerwca 2016 08:44
Więcej…
 

Plażówka

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 31 maja 2016 12:44

Nasze juniorki znów najlepsze!

 

Dnia 24 maja na obiektach Zametu w Strzybnicy  odbyły się zawody Powiatowej Licealiady Młodzieży w siatkówce plażowej juniorek i juniorów.

Naszą szkołę reprezentowali : Piotr Rozanka, Piotr Wiktor oraz Dawid Maćkowiak wśród juniorów oraz Karolina Drożdż, Agnieszka Mateja oraz Natalia Jamrozik w kategorii juniorek.

Nasi zawodnicy dotarli w tym roku do ćwierćfinału, dziewczęta natomiast obroniły tytuł wywalczony przed rokiem.

Karolina z Agnieszką reprezentować będą nasz powiat na zawodach rejonowych.

Zawodnikom i zawodniczkom GRATULUJEMY!

 

Poprawiony: wtorek, 31 maja 2016 12:56
 

Zaproszenie

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 18 maja 2016 07:01

 

Dyrekcja oraz Grono pedagogiczne Zespołu Szkół Gastronomicznych – Hotelarskich w Tarnowskich Górach serdecznie zapraszają rodziców gimnazjalistów oraz samych gimnazjalistów na dodatkowy Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się we czwartek 19 maja 2016 roku w godzinach od 16:30 do 18:30.

 

Na ten dzień zaplanowaliśmy m. in:

 • projekcję prezentacji multimedialnej przedstawiającej naszą szkołę
 • zwiedzanie pracowni, w których odbywają się zajęcia z przedmiotów zawodowych
 • zwiedzanie warsztatów szkolnych , w których uczniowie odbywają praktykę zawodową
 • zwiedzanie biblioteki szkolnej

Ponadto rodzice będą mieli możliwość:

 • poznania nauczycieli uczących w naszej szkole
 • zasięgnięcia informacji o metodach kształcenia
 • uzyskanie informacji wynikach osiąganych na egzaminach zawodowych i maturalnych
 • zapoznanie z rodzajami konkursów organizowanych w naszej szkole
 • uzyskania informacji na temat organizacji praktyk zawodowych

Gwarantujemy miłą atmosferę przy kawie i firmowych wypiekach ZSG-H.

 

Serdecznie zapraszamy!

Poprawiony: środa, 18 maja 2016 08:06
 

Śp. Ryszard Wojtacha

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 16 maja 2016 10:34

Z żalem informujemy, że 13.05.2016 roku zmarł wieloletni pracodawca i sponsor naszej szkoły Śp. Ryszard Wojtacha. W imieniu całej społeczności ZSGH składamy serdeczne wyrazy współczucia jego najbliższym.

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne

oraz uczniowie i absolwenci

ZSGH

 

Wspaniały sukces uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich!

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 29 kwietnia 2016 07:54

28.04.2016 roku odbyła się gala finałowa V edycji Wojewódzkiego Konkursu ,, Ratowanie Zabytków Naszej Małej Ojczyzny”, na który napłynęło 441 prac w różnych kategoriach i technikach wykonania. Konkurs obejmował swoim zasięgiem trzy województwa: śląskie, dolnośląskie oraz opolskie i był zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Gliwicach, którego  partnerami  byli:

 

Poprawiony: piątek, 29 kwietnia 2016 08:04
Więcej…
 

Powodzenia wszystkim maturzystom

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 04 maja 2016 00:00

May the Force be with you.

Poprawiony: środa, 04 maja 2016 19:23
 

„CIASTO KRUCHE NA SŁODKO I NA SŁONO"

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 27 kwietnia 2016 11:39

Wzorem ubiegłego roku, również w tym roku szkolnym zorganizowane zostały w naszej szkole warsztaty dla gimnazjalistów pod hasłem „CIASTO KRUCHE NA SŁODKO I NA SŁONO" . Zainteresowanie zajęciami prowadzonymi przez nauczycieli przedmiotów zawodowych wśród młodzieży gimnazjalnej przerosło nasze oczekiwania. Zgłosiło się kilka szkół, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc nie wszystkie mogły wziąć udział w naszych zajęciach.

Więcej…
 

SZKOLNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 11 kwietnia 2016 10:04

SZKOLNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

MARZEC I KWIECIEŃ 2016 r

 

W piątek 8 kwietnia 2016 roku odbył się finał szkolnych zawodów halowej piłki nożnej.

W całym turnieju wzięło udział 9 zespołow podzielonych na dwie grupy.

W skład grupy A weszli reprezentanci klas: II K, II TG B , III TG B , III TT, IV TH B

grupa B klasy : I K , I TT, III TH, IV TG B.

W fazie grupowej drużyny grały ze sobą systemem każdy z każdym. Najlepsze dwie drużyny każdej z grup walczyły w półfinale. Zwycięzcy meczów połfinałowych walczyli o I miejsce turnieju a przegrani o miejsce trzecie i brązowy medal. Po wspaniałej sportowej rywalizacji i pasjonującej grze klasyfikacja końcowa przedstawia się nastepująco :

 

Poprawiony: poniedziałek, 11 kwietnia 2016 10:06
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 6

Nowe kierunki kształcenia z InnowacjamiWięcej w dziale kierunki kształcenia oraz rekrutacja

Tutaj jesteś:

Kontakt

Zespół Szkół
Gastronomiczno-Hotelarskich

Dyrektor: Tomasz Respondek
Wicedyrektor: Wiesława Paduch

ul. Karola Miarki 17
42-600 Tarnowskie Góry

tel/fax. (032) 285 38 61
e-mail: zsghtg@poczta.onet.pl

NIP: 645-12-20-451
REGON:

mapa - google maps

FILM PROMOCYJNY

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości